Polska Klasyfikacja Działalności PKD - Baza firm według branż


Polska Klasyfikacja Działalności PKD - 13.95.Z

Produkcja włóknin i wyrobów wykonanych z włóknin,

Wyszukaj firmy po NIP, REGON lub PKD »
Strony:  1  2  3  4  5  6  7  8   »» Pozycja: 1 − 20 / 146
1. ABIMEX, ABIMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
ŁÓDŹ, TRAKTOROWA 117
Wojwództwo: ŁÓDZKIE
2. ALFATEX, PPHIU ALFATEX ELIZA OSIPOVA
CIELIMOWO, UL. KLONOWA 2
Wojwództwo: WIELKOPOLSKIE
3. ALFATEX, ALFATEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
GNIEZNO, KLONOWA 2
Wojwództwo: WIELKOPOLSKIE
4. ALLES, FIRMA HANDLOWO-PROD. ALLES IMPORT-EXPORT DARIUSZ KONIECZNY
PALĘDZIE, UL. NOWA 17
Wojwództwo: WIELKOPOLSKIE
5. ALLFIL FILTER TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
WOLA RĘBKOWSKA, PRZEMYSŁOWA 40
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
6. ALMIR, ALMIR S.C. WIELOBRANŻOWE PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOW...
BURZENIN, UL. ZŁOCZEWSKA 51A
Wojwództwo: ŁÓDZKIE
7. ALMIR S.C., ALMIR S.C. RAFAŁ KAŹMIERCZAK
BURZENIN, UL. ZŁOCZEWSKA 51A
Wojwództwo: ŁÓDZKIE
8. A-MAG, A-MAG MAGDALENA GRACZ, MAGDALENA SOWINSKA SP.C.
GNIEZNO, UL. ADAMA ASNYKA 28
Wojwództwo: WIELKOPOLSKIE
9. AMANDA, P.P.H.U. AMANDA BARBARA KANIK
POGÓRZE, POGÓRZE 33A
Wojwództwo: ŚLĄSKIE
10. ANNA KOZBUR GAMIRA
WOJSŁAW, WOJSŁAW 73
Wojwództwo: OPOLSKIE
11. ARANŻACJE KWIATOWE ANNA SAWICKA
GORZÓW WIELKOPOLSKI, UL. MIODOWA 8
Wojwództwo: LUBUSKIE
12. ARTMAR, PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE ARTMAR S.C. JADWIGA I M...
CZĘSTOCHOWA, UL. KRÓTKA 29/31
Wojwództwo: ŚLĄSKIE
13. AS, P.P.H.U. AS MOCZYDŁOWSKI SŁAWOMIR
TRUSKOLASY-NIWISKO, TRUSKOLASY-NIWISKO 3
Wojwództwo: PODLASKIE
14. AS, P.P.H.U. AS SPÓŁKA CYWILNA MOCZYDŁOWSKI SŁAWOMIR, WIERZBICKI ANDRZEJ
TRUSKOLASY-NIWISKO, TRUSKOLASY-NIWISKO 3
Wojwództwo: PODLASKIE
15. ASMAR, FIRMA PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWA ASMAR WINOWSKI MARIUSZ
ZŁOTORIA, UL. POMORSKA 15
Wojwództwo: KUJAWSKO-POMORSKIE
16. BARNEO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
NOWY TOMYŚL, KOLEJOWA 59
Wojwództwo: WIELKOPOLSKIE
17. BAWEX, PPHU BAWEX ANNA STARUCH-KOWALCZYK
TOMASZÓW MAZOWIECKI, UL. SZARYCH SZEREGÓW 9
Wojwództwo: ŁÓDZKIE
18. Bernard Szymański CIĘCIE-GIĘCIE
ŚMIGIEL, OLSZEWO 41
Wojwództwo: WIELKOPOLSKIE
19. BIAŁAS KRZYSZTOF KOLMAR
OPOLE, DAMBONIA 103 LOK. 6
Wojwództwo: OPOLSKIE
20. BIELO BINO PRODUKCJA, PRZEROBY KRAWIECKIE LUCYNA BIELA
ZASOLE BIELAŃSKIE, UL. MOSTOWA 3
Wojwództwo: ŚLĄSKIE
Strony:  1  2  3  4  5  6  7  8   »» Pozycja: 1 − 20 / 146


Sekcja A  |  Sekcja B  |  Sekcja C  |  Sekcja D  |  Sekcja E  |  Sekcja F  |  Sekcja G  |  Sekcja H  |  Sekcja I
Sekcja J  |  Sekcja K  |  Sekcja L  |  Sekcja M  |  Sekcja N  |  Sekcja O  |  Sekcja P  |  Sekcja Q  |  Sekcja R  |  Sekcja S
Sekcja T  |  Sekcja U  |  Szukaj