Polska Klasyfikacja Działalności PKD - Baza firm według branż


Polska Klasyfikacja Działalności PKD - 24.53.Z

Odlewnictwo metali lekkich

Wyszukaj firmy po NIP, REGON lub PKD »
Strony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11   »» Pozycja: 1 − 20 / 216
1. ADJATECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
POZNAŃ, UL. ZBĄSZYŃSKA 22 lok.A
Wojwództwo: WIELKOPOLSKIE
2. AGRO-DAR, AGRO-DAR KAWAŁKOWSKI DARIUSZ
WIĄZOWNA, UL. NADRZECZNA 48
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
3. AGRO-ODLEW, AGRO-ODLEW Arkadiusz Mamczur
NAROL, ŁUKAWICA 14
Wojwództwo: PODKARPACKIE
4. AGRO-ODLEW, AGRO-ODLEW Arkadiusz Mamczur
NAROL, ŁUKAWICA 14
Wojwództwo: PODKARPACKIE
5. AGS, P.P.U.H. AGS GRECO LUIGI
CHOSZCZNO, UL. DĄBROWSZCZAKÓW 29
Wojwództwo: ZACHODNIOPOMORSKIE
6. ALBRO, ALBRO EWA I KRZYSZTOF PASTUSZKO
GAŁKÓW MAŁY, UL. TOWAROWA 19
Wojwództwo: ŁÓDZKIE
7. ALCAST, ALCAST SPÓŁKA Z O.O.
WARSZAWA, UL. GIZÓW 6
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
8. ALCAST, P.P.U.H. ALCAST SPÓŁKA CYWILNA WILK IRENEUSZ, POLOCZEK EUGENIUSZ
KATOWICE, UL. TADEUSZA BOYA-ŻELEŃSKIEGO 108
Wojwództwo: ŚLĄSKIE
9. ALCAST II TADEUSZ SIENKIEWICZ
WARSZAWA, UL. KOLEJOWA 37/39
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
10. ALCEM, SPÓŁDZIELCZE PRZEDSIĘBIORSTWO ALCEM SP.Z O.O.
GDAŃSK, UL. ELBLĄSKA 127
Wojwództwo: POMORSKIE
11. ALCUR, ODLEWNIA METALI KOLOROWYCH ALCUR ZYGMUNT RUBIŚ
OSTROŁĘKA, UL. POZNAŃSKA 31
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
12. ALKON GŁOWACKI JÓZEF
KONIN, UL. WIOŚLARSKA 1
Wojwództwo: WIELKOPOLSKIE
13. ALMETAL, JACEK STASIOWSKI, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe ALME...
GDYNIA, UL. JULIUSZA SŁOWACKIEGO 56 lok.12
Wojwództwo: POMORSKIE
14. ALMOT, FIRMA ALMOT JERZY SOBOTA
MARKI, UL. LEGIONOWA 41 A
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
15. ALPHA PRZEDSIĘBIORSTWO ZAGRANICZNE
KRAKÓW, UL. BALICKA 182
Wojwództwo: MAŁOPOLSKIE
16. ALSECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
STALOWA WOLA, UL. PRZYSZOWSKA 1
Wojwództwo: PODKARPACKIE
17. ALTOMIX, ODLEWNIA METALI NIEŻELAZNYCH ALTOMIX ST.KOZICKI, M.WOJNOWSKI SPÓŁKA ...
DOLNA GRUPA, DOLNA GRUPA 55B
Wojwództwo: KUJAWSKO-POMORSKIE
18. ALU-CAST AG OLEJARCZYK SPÓŁKA JAWNA
ŚWIEBODZICE, WAŁBRZYSKA 38
Wojwództwo: DOLNOŚLĄSKIE
19. ALU-KOSS Łukasz Kossakowski
MORDY, SKŁADOWA 3
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
20. ALUM, ALUM SPÓŁKA Z O.O.
KRZYMÓW B/N, KRZYMÓW B/N
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
Strony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11   »» Pozycja: 1 − 20 / 216


Sekcja A  |  Sekcja B  |  Sekcja C  |  Sekcja D  |  Sekcja E  |  Sekcja F  |  Sekcja G  |  Sekcja H  |  Sekcja I
Sekcja J  |  Sekcja K  |  Sekcja L  |  Sekcja M  |  Sekcja N  |  Sekcja O  |  Sekcja P  |  Sekcja Q  |  Sekcja R  |  Sekcja S
Sekcja T  |  Sekcja U  |  Szukaj