Polska Klasyfikacja Działalności PKD - Baza firm według branż


Polska Klasyfikacja Działalności PKD - 25.12.Z

Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Wyszukaj firmy po NIP, REGON lub PKD »
Strony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13   ...169   »» Pozycja: 1 − 20 / 3375
1. 1. PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWE PERFECT WŁODZIMIERZ LEKKI, 2. Auto W...
SOPOT, UL. PARKOWA 43 LOK. 4
Wojwództwo: POMORSKIE
2. 1. USŁUGI ŚLUSARSKIE PAWEŁ SIKORSKI 2. POLBUD-INVEST S.C. M.DĄBROWSKI, P.SIK...
MIŃSK MAZOWIECKI, SIEDLECKA 10B
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
3. 1. ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY ŚLUSARSKO-KOWALSKI TADEUSZ FLISIKOWSKI 2. ZAKŁAD...
GDAŃSK, UL. KARTUSKA 472
Wojwództwo: POMORSKIE
4. 3P PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
PACANÓW, SŁUPSKA 36
Wojwództwo: ŚWIĘTOKRZYSKIE
5. A.B.GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
WARSZAWA, TWARDA 18
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
6. ABIW, PIOTR SKIERKOWSKI ABIW
WARSZAWA, UL. RATUSZOWA 11 lok.255
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
7. ABM CAMPERS MICHAŁ MAZANKIEWICZ
KRAKÓW, UL. OLSZANICKA 5B
Wojwództwo: MAŁOPOLSKIE
8. ABM MICHAŁ MAZANKIEWICZ SPÓŁKA JAWNA
KRAKÓW, BAGROWA 9
Wojwództwo: MAŁOPOLSKIE
9. ABMR, ABMR S.C. ALICJA I BOGDAN RYŚWIANIEC
WARSZAWA, UL. GROCHOWSKA 14C
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
10. ABOT-WOJCIECH KIEŁBASIEWICZ I DANUTA MARCINIAK, PRODUKCJA STOLARKI I HANDEL SP...
SWARZĘDZ, OS. HIPOLITA CEGIELSKIEGO 1 lok.16
Wojwództwo: WIELKOPOLSKIE
11. ABRA KONWERSKI ŁUKASZ
SKULSK, UL. TARGOWA 2
Wojwództwo: WIELKOPOLSKIE
12. ABRAM-II, ABRAM-II AUTOMATYKA,BRAMY,SZLABANY IWONA SKIERKOWSKA
WARSZAWA, JAGIELLOŃSKA 16A LOK. 3
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
13. ABRAM II S.C.
WARSZAWA, JAGIELLOŃSKA 16A / 3
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
14. ABRAM II S.C. PAULINA SKIERKOWSKA
WARSZAWA, UL. JAGIELLOŃSKA 16A lok.3
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
15. ABW-SYSTEM, PPHU ABW-SYSTEM WOJCIECH CZERWIŃSKI
WARSZAWA, UL. BOROWEJ GÓRY 6 lok.37
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
16. ACCURATE, PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE ACCURATE PIOTR GABIEC
JONKOWO, UL. MIESZKA I 4
Wojwództwo: WARMIŃSKO - MAZURSKIE
17. ACTION LAB POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
POZNAŃ, MARCELIŃSKA 98 / 48
Wojwództwo: WIELKOPOLSKIE
18. A.D. ALPLAST PRODUCT & CLIN SERVIS, AGNIESZKA DUSZKA
GÓRASZKA, GÓRASZKA 20
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
19. ADAMET, ADAMET F.P.U.H. Adam Haleński
SUCHA BESKIDZKA, OS. NA STAWACH 5 LOK. 7
Wojwództwo: MAŁOPOLSKIE
20. ADAM FETER
KRAKÓW, UL. KOMANDOSÓW 9 lok.50
Wojwództwo: MAŁOPOLSKIE
Strony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13   ...169   »» Pozycja: 1 − 20 / 3375


Sekcja A  |  Sekcja B  |  Sekcja C  |  Sekcja D  |  Sekcja E  |  Sekcja F  |  Sekcja G  |  Sekcja H  |  Sekcja I
Sekcja J  |  Sekcja K  |  Sekcja L  |  Sekcja M  |  Sekcja N  |  Sekcja O  |  Sekcja P  |  Sekcja Q  |  Sekcja R  |  Sekcja S
Sekcja T  |  Sekcja U  |  Szukaj