Polska Klasyfikacja Działalności PKD - Baza firm według branż


Polska Klasyfikacja Działalności PKD - 27.32.Z

Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów

Wyszukaj firmy po NIP, REGON lub PKD »
Strony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9   »» Pozycja: 1 − 20 / 163
1. 1.ELNOWA - Janusz Nowastowski 2.DOM
BYDGOSZCZ, UL. SZUBIŃSKA 17
Wojwództwo: KUJAWSKO-POMORSKIE
2. AKS ELEKTRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
OSSÓW, UL. GEN. JORDAN-ROZWADOWSKIEGO 134
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
3. AKS ZIELONKA ANTONI SKWIERCZYŃSKI
ZIELONKA, UL. LEŚNA 17
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
4. AKS ZIELONKA SKWIERCZYŃSCY SPÓŁKA JAWNA
ZIELONKA, LEŚNA 17
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
5. ALTEX, ALTEX SPÓŁKA CYWILNA PIECZORA STANISŁAW WOJTYŁA-NOSAL ANNA
KOZY, JANA III SOBIESKIEGO 56
Wojwództwo: ŚLĄSKIE
6. AMICUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
WARSZAWA, POSTĘPU 12
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
7. AMITEL SPÓŁKA Z O.O.
WARSZAWA, GRENADY 17 / 42
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
8. ANDRZEJ PRZYBYLSKI
SZCZECIN, UL. ŁUCZNICZA 62 LOK. 40
Wojwództwo: ZACHODNIOPOMORSKIE
9. ANTARES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
BIELSKO-BIAŁA, UL. PARTYZANTÓW 61
Wojwództwo: ŚLĄSKIE
10. AQ WIRING SYSTEMS STG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
STAROGARD GDAŃSKI, JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA 2
Wojwództwo: POMORSKIE
11. ARKAND PPUH ROMAREX, FABRYKA OKIEN PCV ARKAND PPUH ROMAREX ARKADIUSZ JOPEK
GUŁTOWY, UL. RÓŻANA 4
Wojwództwo: WIELKOPOLSKIE
12. AR-PLAST S.C. A.PUSZ, T.PUSZ
GDYNIA, UL. JANA KASPROWICZA 24
Wojwództwo: POMORSKIE
13. ARTECH, FIRMA UŁUGOWO-HANDLOWA ARTECH JOLANTA RYMASZEWSKA
KOŁOBRZEG, UL. BASZTOWA 44
Wojwództwo: ZACHODNIOPOMORSKIE
14. ASSET 7 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
WIELUŃ, SZKOLNA 5
Wojwództwo: ŁÓDZKIE
15. AUDIOKOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
WARSZAWA, SOLEC 81B / A61
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
16. BARTOSZ OLESIŃSKI, AZL TECHNOLOGY LTD
GARDEJA, UL. SPORTOWA 9 lok.3
Wojwództwo: POMORSKIE
17. BASOGLU POLAND CABLE AND PROFILE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
WROCŁAW, UL. ŚWIDNICKA 19 lok.221
Wojwództwo: DOLNOŚLĄSKIE
18. BASOGLU POLAND CABLE AND PROFILE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
WROCŁAW, ŚWIDNICKA 19
Wojwództwo: DOLNOŚLĄSKIE
19. BATT CABLES PUBLIC LIMITED COMPANY SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE
WARSZAWA, ŚWIDERSKA 109
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
20. BEATA KARPIAK
OLSZTYN, UL. MARII KONOPNICKIEJ 7 LOK. 1
Wojwództwo: WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Strony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9   »» Pozycja: 1 − 20 / 163


Sekcja A  |  Sekcja B  |  Sekcja C  |  Sekcja D  |  Sekcja E  |  Sekcja F  |  Sekcja G  |  Sekcja H  |  Sekcja I
Sekcja J  |  Sekcja K  |  Sekcja L  |  Sekcja M  |  Sekcja N  |  Sekcja O  |  Sekcja P  |  Sekcja Q  |  Sekcja R  |  Sekcja S
Sekcja T  |  Sekcja U  |  Szukaj