Polska Klasyfikacja Działalności PKD - Baza firm według branż


Polska Klasyfikacja Działalności PKD - 28.49.Z

Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych

Wyszukaj firmy po NIP, REGON lub PKD »
Strony:  1  2  3  4  5  6  7  8   »» Pozycja: 1 − 20 / 143
1. ACCUROMM CENTRAL EUROPE, ACCUROMM CENTRAL EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIE...
ŁĘG, UL. EUROPEJSKA 4
Wojwództwo: DOLNOŚLĄSKIE
2. ACCUROMM CENTRAL EUROPE, ACCUROMM CENTRAL EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIE...
ŁĘG, EUROPEJSKA 4
Wojwództwo: DOLNOŚLĄSKIE
3. APOS, JÓZEF SOPA APOS ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY
SUCHY LAS, UL. BORÓWKOWA 82
Wojwództwo: WIELKOPOLSKIE
4. BALJER & ZEMBROD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
OPOLE, JÓZEFA CYGANA 4 / 211
Wojwództwo: OPOLSKIE
5. BARTAX, BARTAX PRODUKCJA MASZYN STOLARSKICH BARTOSZ OPCZYŃSKI
PIOTRKOWO, PIOTRKOWO 1
Wojwództwo: WARMIŃSKO - MAZURSKIE
6. BISON-BIAL, FABRYKA PRZYRZĄDÓW I UCHWYTÓW BISON-BIAL SPÓŁKA AKCYJNA
BIAŁYSTOK, ŁĄKOWA 3
Wojwództwo: PODLASKIE
7. BITTRONIC, BITTRONIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNIŚCIĄ
ŁOWYŃ, UL. SZKOLNA 16
Wojwództwo: WIELKOPOLSKIE
8. BRANIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
POZNAŃ, ŚWIĘTY MARCIN 29 / 8
Wojwództwo: WIELKOPOLSKIE
9. CAMAREX, PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE CAMAREX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ OD...
POZNAŃ, OS. BOLESŁAWA CHROBREGO 12K/73
Wojwództwo: WIELKOPOLSKIE
10. CARBONEX, ZAKŁAD WYROBÓW METALOWYCH CARBONEX PRZESTRZELSKI DARIUSZ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, UL. PSZCZYŃSKA 420
Wojwództwo: ŚLĄSKIE
11. CHATECH, FIRMA PRZEMYSŁOWO USŁUGOWO HANDLOWA CHATECH ANDRZEJ CHAJKO
PEŁKINIE, PEŁKINIE 150A
Wojwództwo: PODKARPACKIE
12. COSMA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KLUCZBORK, UL. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 7
Wojwództwo: OPOLSKIE
13. CUT-TECH, CUT-TECH WOJCIECH JEZIÓRSKI,MIECZYSŁAW KURPISZ, SŁAWOMIR DZIĘCIOŁ...
ZĄBKI, KAROLA RYCHLIŃSKIEGO 44
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
14. CZAMET, ZAKŁAD METALOWY PRODUKCYJNO HANDLOWY CZAMET WIKTOR CZAPLA
TRZEBIECHÓW, UL. SPORTOWA 3
Wojwództwo: LUBUSKIE
15. DAREX, DAREX DARIUSZ OBARA
DOMACYNY, DOMACYNY 32A
Wojwództwo: PODKARPACKIE
16. DDFrez
GIETRZWAŁD, SZĄBRUK ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA 6
Wojwództwo: WARMIŃSKO-MAZURSKIE
17. DIAMENTPOL, DIAMENTPOL G.KOWALCZYK, J.PIJEWSKI SPÓŁKA JAWNA
KATOWICE, GRANICZNA 29
Wojwództwo: ŚLĄSKIE
18. DIE-CUT, DIE-CUT S.C. JANISZEWSKI KRZYSZTOF,MAJCHRZAK ARTUR
GRABOWIEC, SŁONECZNA 13
Wojwództwo: KUJAWSKO-POMORSKIE
19. DRESOMET SOCHA DAMIAN
DĄBRÓWKA, DĄBRÓWKA 108
Wojwództwo: LUBELSKIE
20. EDBOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
WILKOWICE, UL. TOPOLOWA 59
Wojwództwo: ŚLĄSKIE
Strony:  1  2  3  4  5  6  7  8   »» Pozycja: 1 − 20 / 143


Sekcja A  |  Sekcja B  |  Sekcja C  |  Sekcja D  |  Sekcja E  |  Sekcja F  |  Sekcja G  |  Sekcja H  |  Sekcja I
Sekcja J  |  Sekcja K  |  Sekcja L  |  Sekcja M  |  Sekcja N  |  Sekcja O  |  Sekcja P  |  Sekcja Q  |  Sekcja R  |  Sekcja S
Sekcja T  |  Sekcja U  |  Szukaj