Polska Klasyfikacja Działalności PKD - Baza firm według branż


Polska Klasyfikacja Działalności PKD - 33.11.Z

Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych

Wyszukaj firmy po NIP, REGON lub PKD »
Strony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13   ...121   »» Pozycja: 1 − 20 / 2402
1. 1)AMTECH CONSULTING PIOTR KIECKA 2) INDUSTECH PIOTR KIECKA, KRZYSZTOF TOBOLSKI S...
CZELADŹ, UL.SKŁADKOWSKIEGO 3B LOK. 46
Wojwództwo: ŚLĄSKIE
2. 1/ CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA PRZECIWPOŻAROWEGO P-POŻ KAROLINA TERESZKIEWICZ
BRZEG, UL. KSIĘCIA JERZEGO II PIASTA 4 LOK. 1
Wojwództwo: OPOLSKIE
3. 1)POKO-AL S.C. GRAŻYNA, JERZY, CEZARY POKOJSCY 2)POKO - AL CEZARY POKOJSKI
GDAŃSK, UL. ZABYTKOWA 16
Wojwództwo: POMORSKIE
4. 1. POLBUD ARKADIUSZ WYSOCKI 2. DARBUD ARKADIUSZ WYSOCKI
BYDGOSZCZ, TORUŃSKA 109
Wojwództwo: KUJAWSKO-POMORSKIE
5. 4 MATIC JAROSŁAW IWANECKI
ORZESZE, UL. WRZOSOWA 6
Wojwództwo: ŚLĄSKIE
6. AB, PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE AB MAREK ANDRYCH
NOWE CZARNOWO, PNIEWO UL. PRZEMYSŁOWA 6
Wojwództwo: ZACHODNIOPOMORSKIE
7. ABAB, ABAB Konstrukcje i Budowle Piotr Biernacki
HALINÓW, JÓZEFIN UL. STOŁECZNA 117
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
8. ABA-GAZ, ARKADIUSZ WIĘCŁAW, A! ABA-GAZ
GDYNIA, UL. BOISKO 1F lok.6
Wojwództwo: POMORSKIE
9. AB-CAR, P.P.H.U. AB-CAR GRZEGORZ CZERWIŃSKI
WŁOCŁAWEK, UL. TORUŃSKA 148 LOK. M28
Wojwództwo: KUJAWSKO-POMORSKIE
10. ABC-SERWIS CENTRUM USŁUGOWO-SERWISOWE, ABC-SERWIS CENTRUM USŁUGOWO-SERWISOWE M...
ŁÓDŹ, UL. STEFANA JARACZA 42/26
Wojwództwo: ŁÓDZKIE
11. ABI, P.H.U. ABI EL-SERWIS JAKUB RYBACKI
ŚLESIN, UL. NAKIELSKA 1A
Wojwództwo: KUJAWSKO-POMORSKIE
12. ABI, JAKUB RYBACKI P.H.U. ABI EL-SERWIS
TRZECIEWNICA, POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 13
Wojwództwo: KUJAWSKO-POMORSKIE
13. AB KrausTech PHU
LISKÓW, KOŹLĄTKÓW 47
Wojwództwo: WIELKOPOLSKIE
14. ABS-JET SERVICE MARIA SEWIELSKA
LIMANOWA, UL. IGNACEGO PADEREWSKIEGO 117
Wojwództwo: MAŁOPOLSKIE
15. ACCUREFIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KĘDZIERZYN-KOŹLE, UL. ENERGETYKÓW 9
Wojwództwo: OPOLSKIE
16. ACOUSTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ELBLĄG, UL. PUŁKOWNIKA STANISŁAWA DĄBKA 140 lok.7
Wojwództwo: WARMIŃSKO - MAZURSKIE
17. AC-TECH, AC-TECH ZAKŁAD USŁUG TECHNICZNYCH CHOŁŻYŃSKI ANDRZEJ
GLIWICE, UL. FRYDERYKA CHOPINA 15 lok.13
Wojwództwo: ŚLĄSKIE
18. ACUTUS JACEK STRADOWSKI
KLAUDYN, UL. KLAUDYŃSKA 43B
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
19. Ada, Andrzej Zając - Przedsiębiorstwo usługowo-handlowe Ada
,
Wojwództwo: WIELKOPOLSKIE
20. ADAM GRABOWSKI USŁUGI SPAWALNICZE
NOWY DWÓR, NOWY DWÓR 57
Wojwództwo: WARMIŃSKO - MAZURSKIE
Strony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13   ...121   »» Pozycja: 1 − 20 / 2402


Sekcja A  |  Sekcja B  |  Sekcja C  |  Sekcja D  |  Sekcja E  |  Sekcja F  |  Sekcja G  |  Sekcja H  |  Sekcja I
Sekcja J  |  Sekcja K  |  Sekcja L  |  Sekcja M  |  Sekcja N  |  Sekcja O  |  Sekcja P  |  Sekcja Q  |  Sekcja R  |  Sekcja S
Sekcja T  |  Sekcja U  |  Szukaj