Polska Klasyfikacja Działalności PKD - Baza firm według branż


Polska Klasyfikacja Działalności PKD - 33.12.Z

Naprawa i konserwacja maszyn

Wyszukaj firmy po NIP, REGON lub PKD »
Strony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13   ...676   »» Pozycja: 1 − 20 / 13503
1.
BRÓJCE, KUROWICE UL. ROKICIŃSKA 33
Wojwództwo: ŁÓDZKIE
2.
ŁĘCZYCA, DWORZACZKA 1
Wojwództwo: ŁÓDZKIE
3. 1/ ABS-JET SERVICE mgr inż Andrzej Sewielski 2/ POGOTOWIE-PORZĄDKOWE .PL mgr i...
LIMANOWA, UL. IGNACEGO PADEREWSKIEGO 117
Wojwództwo: MAŁOPOLSKIE
4. 1.AMC - TECHNIKI TERMOELEKTRYCZNE S.C. 2.AMC - TECHNIKI TERMOELEKTRYCZNE ALEKSAN...
WARSZAWA, UL. ZGRUPOWANIA "ŻMIJA" 8 lok.27
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
5. 1. ELEKTRONIK SERWIS PAWEŁ HULAJ 2. JAKPO S.C PAWEŁ HULAJ,PRZEMYSŁAW MIKOŁAJ...
SICIENKO, ZIELONCZYN UL.SPORTOWA 19
Wojwództwo: KUJAWSKO-POMORSKIE
6. 1. Hurtownia Artykułów Technicznych Montex Arkadiusz Garstka 2. AAW Energia ws...
PŁOCK, UL. GWARDII LUDOWEJ 3B
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
7. 1.KOPEX PAWEŁ SALWA, 2. PAWEŁ SALWA WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ GLOBE CENTER
ZAGNAŃSK, TUMLIN-WĘGLE 83
Wojwództwo: ŚWIĘTOKRZYSKIE
8. 1.MACIEJ JAWORSKI 2.AKADEMIA 4X4 SPÓŁKA CYWILNA K. DEJEWSKI M. JAWORSKI
STARE BABICE, ZIELONKI-PARCELA UL. PÓŁNOCNA 10
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
9. 1.NICO-PLAY 2.KARCZMA KUJAWSKA AGNIESZKA KULIŃSKA
WŁOCŁAWEK, UL. WESOŁA 10 lok.42
Wojwództwo: KUJAWSKO-POMORSKIE
10. 1)P.H.U. CETRA KONRAD KRAJEWSKI 2)P.H. KRAJEWSCY K.KRAJEWSKA,K.KRAJEWSKI S.C.
DROBIN, UL. ZALESKA 51
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
11. 1. PIOTR CZERKAWSKI WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ DEKK FIRE SOLUTIONS 2. PIOTR CZE...
PIASECZNO, UL. ZIELONA 52
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
12. 1. P.U.H. J i J JURASEK Jacek Jurasek 2. MARCATO Jacek Jurasek
ZIELONA GÓRA, UL. STARY KISIELIN-DOJAZDOWA 41
Wojwództwo: LUBUSKIE
13. 1. RW LIFT 2. ALLEBUTY ROBERT WOŹNIAK
LUBOŃ, UL. KONARZEWSKIEGO 25C lok.33
Wojwództwo: WIELKOPOLSKIE
14. 1. SAFE TRADE PAWLAK ANDRZEJ
,
Wojwództwo: WIELKOPOLSKIE
15. 1. SKRZYPEK MACIEJ DŹWIGITAR Firma Wielobranżowa 2. SKRZYPEK MACIEJ TARLIFT
TARNÓW, UL. IGNACEGO MOŚCICKIEGO 46A LOK. 33 A
Wojwództwo: MAŁOPOLSKIE
16. 1SZENDRYK MICHAŁ AGRITRUCKS 1
BOJANOWO, UL. SIKORSKIEGO 3
Wojwództwo: WIELKOPOLSKIE
17. 1)TECH-PLUS KRZYSZTOF BALOWSKI 2)KRZYSZTOF BALOWSKI
OLEŚNICA, UL. WSCHODNIA 14
Wojwództwo: DOLNOŚLĄSKIE
18. 1. TIMEN JAN KRAWIEC
ZIELONA GÓRA, UL. GORZOWSKA 12
Wojwództwo: LUBUSKIE
19. 1.TR KLIMA S.C. TOMASZ URBANIAK-DZIENISZ 2.INSTAL-KLIMA TOMASZ URBANIAK-DZIENISZ
GDAŃSK, UL. MARYNARKI POLSKIEJ 75
Wojwództwo: POMORSKIE
20. 1. XERO EXPRESS FIRMA POLIGRAFICZNA SEBASTIAN NOWAK
TARNÓW, UL. POWROŹNICZA 2 LOK. 9
Wojwództwo: MAŁOPOLSKIE
Strony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13   ...676   »» Pozycja: 1 − 20 / 13503


Sekcja A  |  Sekcja B  |  Sekcja C  |  Sekcja D  |  Sekcja E  |  Sekcja F  |  Sekcja G  |  Sekcja H  |  Sekcja I
Sekcja J  |  Sekcja K  |  Sekcja L  |  Sekcja M  |  Sekcja N  |  Sekcja O  |  Sekcja P  |  Sekcja Q  |  Sekcja R  |  Sekcja S
Sekcja T  |  Sekcja U  |  Szukaj