Polska Klasyfikacja Działalności PKD - Baza firm według branż


Polska Klasyfikacja Działalności PKD - 33.13.Z

Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Wyszukaj firmy po NIP, REGON lub PKD »
Strony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13   ...176   »» Pozycja: 1 − 20 / 3503
1. 123 SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
BIELSKO-BIAŁA, CIESZYŃSKA 52
Wojwództwo: ŚLĄSKIE
2. 1. ARTCOP PRZEMYSŁAW WIŚNIEWSKI 2. ARTCOP S.C. SŁAWOMIR BRZUSKIEWICZ PRZEMYS...
BYDGOSZCZ, UL. WOJCIECHA GERSONA 40 lok.18
Wojwództwo: KUJAWSKO-POMORSKIE
3. 1.INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE ANTENY RTV, 2.AZART CYFROWY DARIUSZ MIESZKOWSKI
MARKI, UL. WRZOSOWA 10
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
4. 1. KONRAD SOWA KSEROTECHNIKA 2. KONRAD SOWA wspólnik spółki cywilnej KWANT
KIELCE, AL. SOLIDARNOŚCI 15A
Wojwództwo: ŚWIĘTOKRZYSKIE
5. 1.PHU JAN-KRYS JAN SZWAGRZYK 2.JAN-KRYS JAN SZWAGRZYK
BYDGOSZCZ, UL. MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ 25 lok.33
Wojwództwo: KUJAWSKO-POMORSKIE
6. 1. PHUP ROMILWAG Robert Milto 2. PRIMO S.C. Robert Milto
NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI, UL. JASNA 22
Wojwództwo: LUBUSKIE
7. 1.TMA Group Dorota Ledwoń 2.Biuro Rachunkowe & Doradztwo Finansowe Know-How (ws...
SOPOT, ZAMENHOFA 3 LOK. 4
Wojwództwo: POMORSKIE
8. 1.WIMA MAREK JASKOT WIESŁAW KRANZ 2.WI-KRA WIESŁAW KRANZ
BYDGOSZCZ, UL. GRYCZANA 4
Wojwództwo: KUJAWSKO-POMORSKIE
9. 1. ZDZISŁAW MACHOWSKI WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ 2M ELEKTRONIK n2. AGMADENT
KRAKÓW, DOBREGO PASTERZA 16
Wojwództwo: MAŁOPOLSKIE
10. 24 MT SERWIS MARCIN TRZCIŃSKI
SIERZCHÓW, UL. MAZOWIECKA 18
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
11. 24 TELERADIOLOGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYT...
POZNAŃ, PIĄTKOWSKA 161
Wojwództwo: WIELKOPOLSKIE
12. 3MPS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
WIELICZKA, ŚW. BARBARY 42 / 14
Wojwództwo: MAŁOPOLSKIE
13. 3P NSU, 3P NSU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
CIENIA PIERWSZA, CIENIA PIERWSZA 35
Wojwództwo: WIELKOPOLSKIE
14. 3-TECH RACZKIEWICZ GRZEGORZ
GLIWICE, UL. HORSTA BIENKA 6 lok.4
Wojwództwo: ŚLĄSKIE
15. 4Profit Piotr Kleczkowski
WARSZAWA, UL. BELWEDERSKA 20/22
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
16. 4R PIOTR LOMPART
NOWE ALEKSANDROWO, UL. KRÓLEWSKA 58
Wojwództwo: PODLASKIE
17. 51 SYSTEM, 51 SYSTEM PAWEŁ WALEŻAK
WARSZAWA, UL. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO 77 lok.90
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
18. a2cpl s.c. IWONA SIEGERT PIOTR SIEGERT
WARSZAWA, UL. MŁYNARSKA 25
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
19. ABAK SERWIS,DYLEWSKI JAROSŁAW
WARSZAWA, UL. JOSEPHA CONRADA 13
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
20. ABC Chorego s.c.
CZĘSTOCHOWA, UL. BIALSKA 104 lok.118
Wojwództwo: ŚLĄSKIE
Strony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13   ...176   »» Pozycja: 1 − 20 / 3503


Sekcja A  |  Sekcja B  |  Sekcja C  |  Sekcja D  |  Sekcja E  |  Sekcja F  |  Sekcja G  |  Sekcja H  |  Sekcja I
Sekcja J  |  Sekcja K  |  Sekcja L  |  Sekcja M  |  Sekcja N  |  Sekcja O  |  Sekcja P  |  Sekcja Q  |  Sekcja R  |  Sekcja S
Sekcja T  |  Sekcja U  |  Szukaj