Polska Klasyfikacja Działalności PKD - Baza firm według branż


Polska Klasyfikacja Działalności PKD - 42.12.Z

Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej

Wyszukaj firmy po NIP, REGON lub PKD »
Strony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13   ...30   »» Pozycja: 1 − 20 / 590
1. 1. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE IN-TOR MAREK ŻURAWSKI 2. GLASSING OPTYK MAR...
INOWROCŁAW, UL. KAROLA MARCINKOWSKIEGO 133/135
Wojwództwo: KUJAWSKO-POMORSKIE
2. 1. TEKNOBUD KRULIKOWSKI TOMASZ 2. SPORT-BUD ANDRZEJ KRULIKOWSKI TOMASZ KRULIKOWS...
SULEJÓWEK, UL. CHEŁMSKA 10
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
3. ABAK MACIEJ CIESIELSKI
,
Wojwództwo: ŚWIĘTOKRZYSKIE
4. ACCIONA INFRAESTRUCTURAS SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE
WARSZAWA, UL. KONSTRUKTORSKA 11A
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
5. ADAM JANUSZ, A.J.
LEŚNIEWO, UL. JANA HEWELIUSZA 9
Wojwództwo: POMORSKIE
6. A D ECO ELGA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
MYSŁOWICE, UL. BRZEZIŃSKA 9
Wojwództwo: ŚLĄSKIE
7. AGMAR, AGMAR - MARIUSZ GÓRAL
KARNIOWICE, UL. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 107
Wojwództwo: MAŁOPOLSKIE
8. AGMAR TOR AGNIESZKA BORECKA
DOPIEWO, UL. ŁĄKOWA 4A LOK. 2
Wojwództwo: WIELKOPOLSKIE
9. AGP Metro Polska. ASTALDI S.p.A., G?lermak Agir Sanayi Inşaat ve Taahh?t A.S., ...
WARSZAWA, UL. MARSZAŁKOWSKA 105
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
10. AGROTOMTRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
GDAŃSK, UL. MARYNARKI POLSKIEJ 98
Wojwództwo: POMORSKIE
11. AIT, AIT AMERICAN INFRASTRUCTURE TECHNOLOGIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZI...
WIETLIN PIERWSZY B/N, WIETLIN PIERWSZY B/N
Wojwództwo: PODKARPACKIE
12. AJ WELTOUR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
BYTOM, KATOWICKA 45
Wojwództwo: ŚLĄSKIE
13. AKFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
GORZKOWICE, WARSZAWSKA 24
Wojwództwo: ŁÓDZKIE
14. AKFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
GORZKOWICE, WARSZAWSKA 24
Wojwództwo: ŁÓDZKIE
15. ALPINE BAU GMBH A - 1 SPÓŁKA JAWNA
WARSZAWA, UL. 29 LISTOPADA 10
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
16. ALUSTA SPÓŁKA AKCYJNA
POZNAŃ, UL. JÓZEFA HALLERA 2 lok.4
Wojwództwo: WIELKOPOLSKIE
17. ALUSTA SPÓŁKA AKCYJNA
POZNAŃ, JÓZEFA HALLERA 2 / 4
Wojwództwo: WIELKOPOLSKIE
18. AMB plus Łukasz Jaroń
BRWINÓW, UL. SOCHACZEWSKA 4 LOK. 32
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
19. Andrzej Barszcz TTS
KĘDZIERZYN-KOŹLE, UL. PIONIERÓW 5E LOK. 7
Wojwództwo: OPOLSKIE
20. ANDRZEJ CHARLIŃSKI
WARSZAWA, UL. LESZNO 19 lok.32
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
Strony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13   ...30   »» Pozycja: 1 − 20 / 590


Sekcja A  |  Sekcja B  |  Sekcja C  |  Sekcja D  |  Sekcja E  |  Sekcja F  |  Sekcja G  |  Sekcja H  |  Sekcja I
Sekcja J  |  Sekcja K  |  Sekcja L  |  Sekcja M  |  Sekcja N  |  Sekcja O  |  Sekcja P  |  Sekcja Q  |  Sekcja R  |  Sekcja S
Sekcja T  |  Sekcja U  |  Szukaj