Polska Klasyfikacja Działalności PKD - Baza firm według branż


Polska Klasyfikacja Działalności PKD - 43.39.Z

Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych

Wyszukaj firmy po NIP, REGON lub PKD »
Strony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13   ...1491   »» Pozycja: 1 − 20 / 29802
1.
BYDGOSZCZ, SIEDLECKA 10B LOK. 5
Wojwództwo: KUJAWSKO-POMORSKIE
2. 01, 01 SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA
WAŁBRZYCH, UL. LUDWIGA VAN BEETHOVENA 14
Wojwództwo: DOLNOŚLĄSKIE
3. 108, USŁUGI REMONTOWE I PRACE WYSOKOŚCIOWE 108 PAWEŁ BURA
GŁOGÓW, UL. NEPTUNA 8 lok.10
Wojwództwo: DOLNOŚLĄSKIE
4. 12 groszy, 12 groszy - Tomasz Kłeczek
BIELSKO-BIAŁA, AL. GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA 591
Wojwództwo: ŚLĄSKIE
5. 1 ANNA ŚWITEK PHU REM-BUD 2 NEW DESIGN ŚWITEK ANNA
INOWROCŁAW, UL. WOJSKA POLSKIEGO 48A LOK. 22
Wojwództwo: KUJAWSKO-POMORSKIE
6. 1) AS - MED Andrzej Strawa 2) S - BUD Maciej Sarnecki Andrzej Strawa s.c.
ŚWIDNIK, KAZIMIERZÓWKA 51
Wojwództwo: LUBELSKIE
7. 1) A T L A N T A Jacek Wojtysiak 2) P. W. MILWA J. Wojtysiak, K. Bądos
,
Wojwództwo: LUBELSKIE
8. 1.BALICKI TRANSPORT SPEDYCJA Robert Balicki 2.REMAX Robert Balicki
WARSZAWA, UL. JULIANA SMULIKOWSKIEGO 7 lok.6
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
9. 1. BNP S.C. Wykonawstwo Budowlane oraz Prace Wysokościowe Wioletta Kamińska, J...
GDAŃSK, BORKOWO OWOCOWA 22
Wojwództwo: POMORSKIE
10. 1.DARIUSZ BLITEK FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA
KRAKÓW, UL. DOBIESŁAWA KUROZWĘCKIEGO 8
Wojwództwo: MAŁOPOLSKIE
11. 1. Deco Nova Adrian Kłos 2. ADICOM S.C.
WARSZAWA, UL. JANA KAZIMIERZA 28 LOK. LU 4
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
12. 1. Deco Nova Adrian Kłos 2. ADICOM S.C.
WARSZAWA, UL. JANA KAZIMIERZA 28 LOK. LU 4
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
13. 1.D.M.D. COSTRUZIONI; 2. IMMOBILMARCHE S.R.L. PIOTR MIKOLAJCZYK
KNURÓW, UL. JANA KILIŃSKIEGO 20 B lok.12
Wojwództwo: ŚLĄSKIE
14. 1.E-FLEKI.PL 2.SYSTEM-GIPS MASTALERZ MICHAŁ
CZĘSTOCHOWA, UL. SPORNA 26
Wojwództwo: ŚLĄSKIE
15. 1 - EMKA Mikołaj Kupper
GDYNIA, UL. IGNACEGO KRASICKIEGO 19 LOK. 12
Wojwództwo: POMORSKIE
16. 1.EXPRESBUD 2.P&K EXPRES PRZEMYSŁAW KUTRYBA
KRZECZÓW, KRZECZÓW 189
Wojwództwo: MAŁOPOLSKIE
17. 1. F.H.U REFIT BOGDAN IGRAS
,
Wojwództwo: LUBELSKIE
18. 1. KAM-MEBLE P.U.P.H. S.C. 2. KAM-MEBLE KRZYSZTOF CHODKOWSKI
WARSZAWA, UL. CARLA GOLDONIEGO 1
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
19. 1.KOMETA 2.PŁYTEX-LUX STASZEWSKI PIOTR
GNIEZNO, OS. JAGIELLOŃSKIE 11 lok.10
Wojwództwo: WIELKOPOLSKIE
20. 1. MASTER-BUD Piotr Kisielewski s.c.
WIELISZEW, POLNA 33A
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
Strony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13   ...1491   »» Pozycja: 1 − 20 / 29802


Sekcja A  |  Sekcja B  |  Sekcja C  |  Sekcja D  |  Sekcja E  |  Sekcja F  |  Sekcja G  |  Sekcja H  |  Sekcja I
Sekcja J  |  Sekcja K  |  Sekcja L  |  Sekcja M  |  Sekcja N  |  Sekcja O  |  Sekcja P  |  Sekcja Q  |  Sekcja R  |  Sekcja S
Sekcja T  |  Sekcja U  |  Szukaj