Polska Klasyfikacja Działalności PKD - Baza firm według branż


Polska Klasyfikacja Działalności PKD - 46.12.Z

Działalność agentów zajmujących się sprzedażą paliw, rud, metali

Wyszukaj firmy po NIP, REGON lub PKD »
Strony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13   ...97   »» Pozycja: 1 − 20 / 1939
1. 1.SCRAB RECYKLING-wspólnik spółki cywilnej Michał Owczarski 2.PAVILON MAŁGO...
WARSZAWA, UL. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 8A
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
2. 4-M, FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA 4-M MARTA SOBAŃSKA
SANOK, UL. CEGIELNIANA 18 LOK. 12
Wojwództwo: PODKARPACKIE
3. 4MS MICHAŁ SIECZKOWSKI
WARSZAWA, UL. STRYJEŃSKICH 6 lok.119
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
4. 4M SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALOŚCIĄ
STRACHOCINA, 212
Wojwództwo: PODKARPACKIE
5. ABDK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
PADEW NARODOWA, SZEROKA 8
Wojwództwo: PODKARPACKIE
6. ABD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
WROCŁAW, UL. SOKOLNICZA 5 lok.19
Wojwództwo: DOLNOŚLĄSKIE
7. ABERSA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
WARSZAWA, STAWKI 2 A / 39
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
8. ABM TRADING SPÓŁKA AKCYJNA
GORZÓW WIELKOPOLSKI, UL. DWORCOWA 12 lok.4
Wojwództwo: LUBUSKIE
9. ABR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
MIKOŁÓW, UL. MIECZYSŁAWA DZIEŃDZIELA 40
Wojwództwo: ŚLĄSKIE
10. AB SPECMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
CZECHOWICE-DZIEDZICE, HOŻA 28
Wojwództwo: ŚLĄSKIE
11. ABV PARTNERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
OLSZTYN, SKŁADOWA 5
Wojwództwo: WARMIŃSKO-MAZURSKIE
12. ACER, FIRMA PRYWATNA ACER ZBIGNIEW EUGENIUSZ ŻEBROWSKI
GLIWICE, UL. PRZYSZŁOŚCI 54 lok.9
Wojwództwo: ŚLĄSKIE
13. ACKOM SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ZIELONA GÓRA, UL. PLAC SŁOWIAŃSKI 11
Wojwództwo: LUBUSKIE
14. ACKOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
ZIELONA GÓRA, UL. PLAC SŁOWIAŃSKI 11
Wojwództwo: LUBUSKIE
15. AC TRADE ENGELBERT KONIECZNY
RADLIN, UL. WRZOSOWA 64 E
Wojwództwo: ŚLĄSKIE
16. ACZ POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
WROCŁAW, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 17A / 223
Wojwództwo: DOLNOŚLĄSKIE
17. ADA, Firma Handlowo Usługowa ADA Aldona Horodyska
NAMYSŁÓW, UL. BOHATERÓW WARSZAWY 18
Wojwództwo: OPOLSKIE
18. ADAM CIEPLIŃSKI EKOBAT
KRAKÓW, KOBIERZYŃSKA 101 LOK. 27
Wojwództwo: MAŁOPOLSKIE
19. Adam Durański
BRZEZINY, UL. JULIUSZA SŁOWACKIEGO 44
Wojwództwo: ŁÓDZKIE
20. Adam Słaboń-Turski Materials
KRAKÓW, UL. ŚW. BENEDYKTA 10 LOK. 12
Wojwództwo: MAŁOPOLSKIE
Strony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13   ...97   »» Pozycja: 1 − 20 / 1939


Sekcja A  |  Sekcja B  |  Sekcja C  |  Sekcja D  |  Sekcja E  |  Sekcja F  |  Sekcja G  |  Sekcja H  |  Sekcja I
Sekcja J  |  Sekcja K  |  Sekcja L  |  Sekcja M  |  Sekcja N  |  Sekcja O  |  Sekcja P  |  Sekcja Q  |  Sekcja R  |  Sekcja S
Sekcja T  |  Sekcja U  |  Szukaj