Polska Klasyfikacja Działalności PKD - Baza firm według branż


Polska Klasyfikacja Działalności PKD - 46.14.Z

Działalność agentów zajmujących się sprzedażą maszyn, urządzeń przemysłowych, statków i samolotów

Wyszukaj firmy po NIP, REGON lub PKD »
Strony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13   ...104   »» Pozycja: 1 − 20 / 2077
1. 1.ALTOAERO 2.URSYNOWSKA KLINIKA WETERYNARYJNA 3.KARMA 4.LECZNICA WETERYNARYJNA J...
KOMORÓW, UL. OGRODOWA 10
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
2. 1. ANTONIO DERUDA WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ EKO-TECH 2. Poland Multi Service A...
KIELCE, UL. KAROLA OLSZEWSKIEGO 6 LOK. -1.04
Wojwództwo: ŚWIĘTOKRZYSKIE
3. 1. ELEKTROTECHNIKA MIŁOSZ KURPIEWSKI
GOSTYNIN, GORZEWO 1D
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
4. 1.FIRMA BOGUSŁAW WIERZBA 2.DOBRE MASZYNY S.C.MARCIN WEISS,BOGUSŁAW WIERZBA
MICHAŁOWICE, UL. SŁONECZNA 104
Wojwództwo: MAŁOPOLSKIE
5. 1) HUBERT BREJTFUS-MASZYNY DO OBRÓBKI DEWNA GRUPY HOMAG 2) STREFA CNC HUBERT BR...
WARSZAWA, UL. EUGENIUSZA BOCHEŃSKIEGO "DUBAŃCA" 58
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
6. 1. POŚREDNICTWO SPRZEDAŻY HURTOWEJ WAWRZYNIAK MAŁGORZATA
LUBRANIEC, KALISKA 14
Wojwództwo: KUJAWSKO-POMORSKIE
7. 1/SOWITECH WOJCIECH PERYT NAZWA SKRÓCONA: SOWITECH,2/ LINETEC S.C.WOJCIECH PERY...
MYSŁOWICE, UL. KWIATOWA 15
Wojwództwo: ŚLĄSKIE
8. 1. TECHNIKA UV - Robert Zamajski 2. UV-EKO s.c. - Hieronim Krzyżanowski, Robert...
SOPOT, UL. IGNACEGO PADEREWSKIEGO 2 LOK. 1
Wojwództwo: POMORSKIE
9. 1) TPW CONSULTING 2) STRAHL J. WEBER, M. BERNATOWICZ - LEWKOWICZ S.C.
WARSZAWA, UL. WIEJSKA 20 lok.M 31
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
10. 2K STAL Kęciński Kozłowski S.C.
BYDGOSZCZ, UL. ŁABISZYŃSKA 2
Wojwództwo: KUJAWSKO-POMORSKIE
11. 3XTRIM AVIATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
BIELSKO-BIAŁA, UL. TADEUSZA REGERA 109
Wojwództwo: ŚLĄSKIE
12. 4-20 S.C. B. CZECHOWSKA, M. ŁASZCZYCA, J. MANOWIECKI
DĄBROWA GÓRNICZA, UL. ZACHODNIA 63
Wojwództwo: ŚLĄSKIE
13. 5TECH ZBIGNIEW ŁYSONIEWSKI
MICHAŁOWICE-OSIEDLE, UL. JULIUSZA SŁOWACKIEGO 10A
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
14. AAJ ANNA ANKUDO-JANKOWSKA
SUCHY LAS, UL. MŁODZIEŻOWA 13
Wojwództwo: WIELKOPOLSKIE
15. ABA, F.H.U. ABA ARKADIUSZ SZYMIANIEC
OLSZTYN, UL. FRANCISZKA BARCZA 25 lok.3
Wojwództwo: WARMIŃSKO - MAZURSKIE
16. ABAKO, Firma Usługowo-Handlowa ABAKO Marek Stępień
CZELADŹ, UL. STAROPOGOŃSKA 63
Wojwództwo: ŚLĄSKIE
17. ABART Małgorzata Polesa
BĘDZIN, UL. LUCJANA SZENWALDA 9
Wojwództwo: ŚLĄSKIE
18. ABCON, ABCON ANDRZEJ BĄCZEK
GDAŃSK, UL. WOSIA BUDZYSZA 3
Wojwództwo: POMORSKIE
19. ABI PLUS KRZYSZTOF DRATWIAK
POZNAŃ, OS. PIASTOWSKIE 51 lok.40
Wojwództwo: WIELKOPOLSKIE
20. AB TRADER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
PIASECZNO, JANA PAWŁA II 41
Wojwództwo: MAZOWIECKIE
Strony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13   ...104   »» Pozycja: 1 − 20 / 2077


Sekcja A  |  Sekcja B  |  Sekcja C  |  Sekcja D  |  Sekcja E  |  Sekcja F  |  Sekcja G  |  Sekcja H  |  Sekcja I
Sekcja J  |  Sekcja K  |  Sekcja L  |  Sekcja M  |  Sekcja N  |  Sekcja O  |  Sekcja P  |  Sekcja Q  |  Sekcja R  |  Sekcja S
Sekcja T  |  Sekcja U  |  Szukaj