Polska Klasyfikacja Działalności PKD - Baza firm według branż


Polska Klasyfikacja Działalności PKD - 55.30.Z

Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe

Wyszukaj firmy po NIP, REGON lub PKD »
Strony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13   ...20   »» Pozycja: 1 − 20 / 400
1. ADAM BIAŁAS
WILCZA WOLA, WILCZA WOLA
Wojwództwo: PODKARPACKIE
2. ADAM BŁAŻEJEWICZ
WYGRYNY, WYGRYNY 39
Wojwództwo: WARMIŃSKO - MAZURSKIE
3. ADAM BRZESKI
WŁADYSŁAWOWO, UL. SZTORMOWA 3
Wojwództwo: POMORSKIE
4. ADAM WÓJTOWICZ
RUSINOWO, RUSINOWO 29 A
Wojwództwo: ZACHODNIOPOMORSKIE
5. Agata Karcewicz
PABIANICE, DOBRA 17
Wojwództwo: ŁÓDZKIE
6. AGNIESZKA DERDA
ŁUKĘCIN, UL. SŁONECZNA 15 lok.16
Wojwództwo: ZACHODNIOPOMORSKIE
7. AGNIESZKA STRUMIŃSKA
POBIEROWO, UL. KALISKA 10
Wojwództwo: ZACHODNIOPOMORSKIE
8. AGROFARMA - SERWY - REKREACJA, JEŹDZIECTWO, AGROFARMA - SERWY - REKREACJA, JEŹ...
BIAŁYSTOK, UL. ŚCIANKA 45A
Wojwództwo: PODLASKIE
9. AGROTURYSTYKA - RYSZARD STĘPIEŃ
OWNICE, UL. WOLNOŚCI 40
Wojwództwo: LUBUSKIE
10. AKME ENTERPRISE, AKME ENTERPRISE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
JASTRZĘBIA GÓRA, PROF. KRZYSZTOFA PENDERECKIEGO 1
Wojwództwo: POMORSKIE
11. AKURAT SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
MIKOŁAJKI POMORSKIE, KOŚCIUSZKI 50
Wojwództwo: POMORSKIE
12. ALAMA ALICJA MALĄG
OLSZTYN, UL. PORANNA 6
Wojwództwo: WARMIŃSKO - MAZURSKIE
13. ALBATROS, WIELKOPOLSKI OŚRODEK WYPOCZYNKOWY ALBATROS ROMAN I ZOFIA JANKOWSCY S....
STĘSZEW, BOLESŁAWA CHROBREGO 81
Wojwództwo: WIELKOPOLSKIE
14. ALBATROS, PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE ALBATROS S.C. ELŻBIETA CZARZBON,...
WŁADYSŁAWOWO, UL. MĘCZENNIKÓW WIELKIEJ WSI 19
Wojwództwo: POMORSKIE
15. ALEKSANDRA FELKNER, POLE NAMIOTOWE, WYPOŻYCZALNIA GOKARTÓW
WŁADYSŁAWOWO, UL. MIKOŁAJA KOPERNIKA 35
Wojwództwo: POMORSKIE
16. ALEXA, CAMPING ALEXA - ANDRZEJ JEKA
WŁADYSŁAWOWO, AL. ŻEROMSKIEGO 84
Wojwództwo: POMORSKIE
17. Alfa-bud Roboty ziemne Jarosław Kiszło wspólnik spółki cywilnej
BIAŁYSTOK, UL. ŚCIANKA 45A
Wojwództwo: PODLASKIE
18. ALGA, BAR ALGA HENRYKA GAMOŃ
MIELENKO, UL. LIPOWA 56 lok.1
Wojwództwo: ZACHODNIOPOMORSKIE
19. Anita Murawska
ZALEWO, SIEMIANY 25
Wojwództwo: WARMIŃSKO-MAZURSKIE
20. ANKER, DAMIAN RADTKE ANKER - GARMAŻ, CATERING, POLE NAMIOTOWE
WŁADYSŁAWOWO, UL. GEODETÓW 14
Wojwództwo: POMORSKIE
Strony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13   ...20   »» Pozycja: 1 − 20 / 400


Sekcja A  |  Sekcja B  |  Sekcja C  |  Sekcja D  |  Sekcja E  |  Sekcja F  |  Sekcja G  |  Sekcja H  |  Sekcja I
Sekcja J  |  Sekcja K  |  Sekcja L  |  Sekcja M  |  Sekcja N  |  Sekcja O  |  Sekcja P  |  Sekcja Q  |  Sekcja R  |  Sekcja S
Sekcja T  |  Sekcja U  |  Szukaj